Objawy - medycyna-naturalna

Medycyna naturalna

objawy.org.pl
ForumMASAŻ KAMIENIAMI (magma)
chodzi Ci o Polskę tak? W Polsce znam tylko jedno takie miejsce, ale może w jakichś większych SPA, których ja nie znam. Wiem tylko o Salonie Odnowy Biologicznej w Karpaczu. a do masażu używa się naturalnie obrobionych kamieni bazaltowych. pozdrawiam
(więcej...)

2
Masaż Tajski (melanejczyk)
one nie tylko masują stopami, ale też, np. łokciami, kciukami, dłoniami czy kolanami ;)
(więcej...)

2
Dot: masaż kamieniami (Mirabell)
Do masażu używa się kamieni bazaltowych i marmurowych. Nagrzewa się je do temperatury 50st. C. Niezwykle relaksujące i odstresowujące. Polecam
(więcej...)

1
masaaaż (bridgete)
no coś Ty to jest bardzo odprężające i relaksujące. Temperatura zdrowego człowieka wynosi 36 stopni, więc 4-10 stopni więcej nic mu nie zrobi. Poparzyć by mogło, ale przy temperaturze powiedzmy 80 stopni, albo 100, a nie 40 :)
(więcej...)

2
Joga (WyGiMnAsTyKoWaNa)
Podpisuję się pod tym, świetny sposób na odprężenie, a przy tym zachowanie dobrej kondycji fizycznej.
(więcej...)

2
Gimnastyka joga (myszolek)
Kobieta powinna mieć czas dla siebie, nie musimy całego swojego życia podporządkowywać rodzinie, tyle dla niej robimy, że nam też się coś od życia należy
(więcej...)

2
naturalne zbicie cholesterolu (dzidzia)
Witam ! :) Myślę, że sok NONI to coś co doskonale poprawi Twoje wyniki. Produkt jest świetny, w pełni sprawdzony i przebadany. xxx < zapraszam do odwiedzenia strony i poczytania :)
(więcej...)

2
Torbiel na jajniku (wanda)
Spróbuj kuracji z mumio. ten specyfik na prawdę pomaga.
(więcej...)

8
Czy są naturalne sposoby na żylaki odbytu? (Michalina)
Czytałam ,że mumio jest doskonałe.jakaś strona- kobieca wiedza itp. W necie znajdziesz. Polecam mumio. Sama to piję.
(więcej...)

3
Manuka na grzybice? (Hanna)
Witam. Od pewnego czasu męczy mnie grzybica jamy ustnej. Czytałam o niej dużo na stronie grzybicajamyustnej.biz.pl I mam takie pytanie. Czy Manuka pomoże mi walczyć z moją chorobą ?
(więcej...)

1
stawianie baniek (Luiza)
Hej, co myślicie o dawnej metodzie stawiania baniek, pamiętam jak jako dziecko, mama stawiała mi bańki i potem w kilka dni dochodziłam do siebie. Szkoda że w obecnych czasach odchodzi się już od tych tradycyjnych metod. Co sądzicie o bańkach?
(więcej...)

1
medycyna naturalna a używki (Tomi)
Witam, polecam wizytę u energomagnetyzera, tak energomagnetyzera. Nie bioenegroterapeuta czy hipnotyzer. Jedyny Energomagnetyzer w Polsce Pan Roman radwan leczy nie dotykajac, rozkłada dłoie i daje energie, Leczy bóle stawów, depresje, uzależnienia,choroby miękkie i nowotwory. Roman Radwan 503 685 043 Wizyta 70zł, terapia 35 zł(od 5 do 10 wizyt)
(więcej...)

2


Dodaj nowy temat:


Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest wolniejsze: ślimak czy gepard?
 


 


Pozostałe tematy: